Kontaktai

Vilnius

Žirmūnų g. 68
LT-09124, Vilnius
Tel./Faks. 8(5) 231 6517
El. paštas: info@dazau.lt

Darbo laikas

I-V -- 7.30 -17.30 val

VI --- 9.00 -14.00 val

 

Visiškai be tirpiklių

 „Brillux“ produktai be lakių medžiagų

Kūrybiškas gyvenamosios erdvės dizainas? Ar kūrybiškas ir sveikas gyvenamosios erdvės dizainas? Naudojant „Brillux“ produktus, įmanomi abu variantai. Įgyvendinant integruotas gyvenamosios erdvės idėjas su „Brillux“ produktais, dėmesys sutelkiamas į žmonių gerovę. Tai ypač pasakytina apie mūsų ELF dispersinius dažus.

Be tirpiklių Vokiečių kalboje santrumpa ELF reiškia produktus be lakių medžiagų, tirpiklių ir plastifikatorių. Tokie produktai yra pažymėti žaliu antspaudu, patvirtinančiu sąmoningą gamintojų požiūrį į naudotojų sveikatą. 

Skirtingai nuo įprastų dispersinių dažų, ELF dispersinių dažų sudėtyje nėra plastifikatorių ir kitokių garų išsiskyrimą slopinančių medžiagų, todėl šiuose dažuose nėra jokių garuojančių veikliųjų medžiagų.  

Taigi, „Brillux“ ELF dangų sudėtyje nėra lakiųjų organinių junginių, teršiančių aplinką ir galinčių neigiamai paveikti Jūsų sveikatą.

Kadangi „Brillux“ ELF dispersiniai dažai nekenkia sveikatai, jie puikiai tinka naudoti gyvenamosiose ir darbo patalpose bei ypatingo atidumo reikalaujančiose erdvėse, pavyzdžiui, vaikų darželiuose ir ligoninėse.

Tuo pat metu įsitikinsite aukšta šių produktų kokybe – optimaliomis jų naudojimo savybėmis, konsistencija, galiojimo laiku atidarius ir spalvų sodrumu.