Kontaktai

Vilnius

Žirmūnų g. 68
LT-09124, Vilnius
Tel./Faks. 8(5) 231 6517
El. paštas: info@dazau.lt

Darbo laikas

I-V -- 7.30 -17.30 val

VI --- 9.00 -14.00 val

 

Ligoninės ir medicinos įstaigos

Sienų sistemos slaugos namams, laboratorijoms ir gydytojų kabinetams

 

Ligoninės, gydytojų kabinetai ir slaugos namai turi atitikti griežtus reikalavimus.

Tai taikoma ir sienų dizainui šiose patalpose. Čia būtinos atsparios ir sveikatai nekenkiančios medžiagos, užtikrinančios aukšto lygio funkcionalumą ir, tuo pat metu, garantuojančios įvairių dizaino galimybių įgyvendinamumą.

Būtent tai užtikrina mūsų ypatingi produktai, skirti itin jautrioms aplinkoms – patikimi „CreaGlas Fiber“ dažai bei aukščiausios rūšies „Premium Wall Finish Sensocryl ELF“ dažai.

„Brillux Sensocryl ELF“

Mūsų aukštos kokybės dispersiniai dažai pritaikyti naudoti patalpose, kurioms keliami itin aukšti standartai, susiję su sveikatos apsauga ir atsparumu dėvėjimuisi. Šis produktas puikiai tinkamas naudoti greitai besidėvintiems paviršiams, pavyzdžiui, koridorių, laiptinių, vestibiulių, valgyklų, mokyklų ir pan. sienoms. Dėl atsparumo dezinfekavimo priemonėms, šis produktas taip pat idealiai tinka gydytojų kabinetams ir laboratorijoms. Mūsų produktus rasite čia.

„Brillux CreaGlas Fiber“

Papildomai naudodami „Brillux CreaGlas Fiber“ dažus, galėsite mėgautis atsparia sienų danga, puikiai tinkama naudoti kritinėse erdvėse, pavyzdžiui, ligoninėse, gydytojų kabinetuose, slaugos namuose ir pan. Mūsų produktus rasite čia.