Kontaktai

Vilnius

Žirmūnų g. 68
LT-09124, Vilnius
Tel./Faks. 8(5) 231 6517
El. paštas: info@dazau.lt

Darbo laikas

I-V -- 7.30 -17.30 val

VI --- 9.00 -14.00 val

 

Kodėl BRILLUX? BRILLUX yra vienas stambiausių dažų gamintojų Vakarų Vokietijoje.


header_panorama_01.jpg

Brillux –

daugiau nei dažai

 “Brillux” - vienas stambiausių dažų gamintojų Vakarų Vokietijoje, savo gamybą pradėjęs 1889 metais. Produkcija gaminama keturiuose fabrikuose, t.y. Miunsteryje, Herforde, Unnoje ir Mallsche. ”Brillux” siūlo 10 000 produktų asortimentą, skirtą vidaus ir išorės apdailai – nuo elementariausių emulsinių iki miltelinių pramoninių dažų.

Brillux

–       tai kūrybinė erdvė. Glaudus kompanijos bendradarbiavimas su architektais įkvėpė gamintojus sukurti savo spalvų sistemą Scalą, kuri buvo kuriama analizuojant, vertinant ir lyginant tokias pagrindines XX amžiaus spalvų sistemas kaip Munsell, CIE lab, NCS, ir RAL. Naujoji spalvų paletė  Scala pelnė  keturis apdovanojimus (tarp kurių  yraCoreDesign award 2002 ir iF design silver award 2002). Tonuojami dažai, tinkas, glaistas, įvairios dekoratyvinės medžiagos leidžia sukurti išskirtinius interjerus ir eksterjerus.

–       tai ypač ekologiška produkcija. “Brillux” produkcija atitinka griežčiausius Europos Sąjungos reikalavimus. Vandens dispersiniai dažai, tinkas, jų tonavimo koncentratai gaminami be tirpiklių, be lakių medžiagų ir be plastifikatorių. Lacryl grupės produktai  ( dažai medžiui, metalui, mineraliniams paviršiams, gruntas ) gaminami akrilo pagrindu ir skiedžiami vandeniu, todėl jie itin ekologiški. Alkidinių dažų sudėtyje vietoj vaitspirito naudojamas isoparafinas, kurio kvapo intensyvumas yra 60 kartų mažesnis nei vaitspirito.

–       pagarbus ir atsakingas požiūris į klientą ir partnerį  vienas svarbiausių “Brillux” kriterijų. Jau 1889 metais “Brillux” pradininkai, dažų specialistai Hobrecker ir Konig pasiūlė “daugiau nei dažus” - technines konsultacijas, produktų parinkimą, seminarus, praktinius mokymus - toks tradiciškai modernus “Brillux” ir šiandien.  Šie reikalavimai sąlygojo daugiau nei 130 “Brillux” profesionalų dažytojų centrų įkūrimą Vokietijoje. Tie patys reikalavimai taikomi  atstovams užsienio šalyse.

www.brillux.de